הרצאות וסדנאות מעשיות לשימוש אישי ועסקי באינטרנט

ההדרכות מושתתות על הידע הרב הנצבר בעבודתי עם לקוחות, על הנסיון שלי בליווי תהליכים, על מצגות מקוריות וחווייתיות ועל האהבה הרבה שלי להעברת הידע הלאה.

הסדנאות מיועדות לאנשים פרטיים, ארגונים או בעלי עסקים המעוניינים למנף את השימוש באינטרנט לשימוש אישי ועסקי בדגש על שימוש בכלים זמינים וחינמיים שעומדים לרשותנו ועל הבנה מעמיקה של הסביבה האינטרנטית.

את הסדנה או ההרצאה אתפור בהתאם למטרות ולדגשים שלכם, אך תוכלו להתרשם מרשימת נושאים לדוגמא:

 

 

תהליך אפיון ובניית אתר

 

הרצאה זו מיועדת לאנשים פרטיים ו/או ארגונים העומדים לקראת תהליך הקמת אתר ומעוניינים רגע לעשות סדר בבלגאן ובמושגים, כדי לגשת לפרויקט חכמים ויעלים יותר. 

בהרצאה אתן מענה לשאלות רבות וביניהן:
מדוע חשוב לאפיין לפני שלב הביצוע?
איך מכינים מסמך אפיון עבור הספק שיבנה לי את אתר האינטרנט?
אילו משאבי זמן, כסף, כוח אדם וידע נדרשים מבעל העסק/הארגון?
מיהם בעלי המקצוע איתם נעבוד בתהליך ומהם הפרטים עליהם צריך לתת את הדעת? (חברת אחסון, מעצב גראפי, קידום אתרים, אסטרטג תוכן, מפתח האתר, צלמים, עורכים וכו'). 

גליה שכטר, מנכ"לית GSmarketing ממליצה:

"עינת, תודה רבה על הרצאה מקצועית ומשובחת לבעלי ובעלות עסקים שבהחלט למדו ממך הרבה.
כמי שכבר מנוסה בהקמת אתרים תהיתי במה תוכלי לחדש, וחידשת בגדול!
נתת נקודת מבט חדשה על דברים מוכרים וידועים לכאורה, וסיפקת הרבה השראה והנעה לעשייה. וכל זה בגובה העיניים, בצורה בהירה ומובנת.
אני ממליצה בחום על הזמנת הרצאה זו ונוספות מ"לומבי" ובטוחה שכל מי שיהיה נוכח בהרצאות שלך יפיק מכך רבות, כפי שאנחנו זכינו."

גליה שכטר,
מנכ"לית GSmarketing

 

כתיבה באינטרנט

כתיבה לאינטרנט שונה באופן מהותי מכתיבה במדיות אחרות, ההבדל הגדול הראשון הוא שברשת לא רק גולשים בשר ודם קוראים את הטקסטים, אלא גם מנועי החיפוש ואנחנו מאוד נרצה להתחשב בהם.

ייחוד נוסף לכתיבה באינטרנט, זה שהקריאה נעשית ממסך (שזה קצת פחות נוח מקריאה מדף מודפס) ובאותו מסך,  במרחק קליק קטן אחד אורבים המתחרים שלנו ומקורות מידע נוספים ואינסופיים. משימת הכתיבה הופכת להיות למשימה הרבה יותר מורכבת שדורשת יצירתיות והכרות עם המדיה.

יש כמה עקרונות בכתיבה ברשת שכל אחד מכם יכול לאמץ ובכך - לשפר פלאים את היכולת להניע את הגולש לפעולה הרצויה וגם להיות ידידותי למנועי החיפוש.

למידע נוסף ובנייה של הרצאה / סדנה תפורה לצרכיכם - פנו אליי: עינת -  einat@lomby.co.il   052-3927628